Meškis Zujus zoologijos sode. Meškis Zujus dirba ugniagesiu.

Meškis Zujus zoologijos sode. Meškis Zujus dirba ugniagesiu.

Benji Davies🖨️ Baltos lankos👶 0-3 m. 📅 2019 📖 8 p.

Benji Davies yra nuostabių knygelių autorius, tokių kaip “ Senelio sala”, Nojus pas močiutę”, “Nojus ir banginis”. Pastaroji vis dar – mažosios Jomilės kiekvieno vakaro skaitiniuose. Šis rašytojas ir dailininkas puikiai supranta ko reikia, kad mažieji skaitytojai nepaleistų knygelių iš rankų❤️

Taigi šį kartą apžvelgsiu Benji Davies dvi interaktyvias knygas patiems mažiausiems. Knygos su judančiais elementais mano panelėms, kur kas įdomesnės nei muzikinė. Interaktyvios knygos įtraukia savo veiklomis: reikia atversti, ištraukti, pastumti, paliesti ir tai vaikus skatina lavinti smulkiąją motoriką. Šios knygos yra ne tik įdomios, bet ir naudingos.

Knygų su interaktyviais elementais nauda:

🔸Lavinamas pastabumas, gebėjimas atpažinti ispjautus elementus.

🔸Lavinamas gebėjimas susikaupti ir sutelkti dėmesį.

🔸Skatinamas kūrybiškumas, vaizduotė.

🔸Lavinama smulkioji motorika.

Abejose knygelėse apie meškį Zujų – yra apstu veiklos kiekviename atvarte. Žinoma iliustracijos taip pat sužavi mažuosius, nes yra ryškios, aiškių formų, vaizdžios ir traukiančios mažąsias akeles. Tad jei mažylį nedomina nei viena įsigyta knyga, rekomenduoju pabandyti šias. Ir jei rinktis tarp abiejų tai “Meškis Zujus zoologijos sode” mano panelėms įdomesnė, nes yra krokodilas, kuris labai labai patinka. Tikrai manau, kad abejingų mažylių šios knygos nepaliks!

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022-2024 Mažoji skaitytoja© | Visos teisės saugomos

Cart
Your cart is currently empty.