Dėlionių knygos

Dėlionių knygos

Šiais laikais knygelių yra įvairiausių: muzikinės, interaktyvios, mokomosios, pažintinės, meninės, su slankiojančiomis detalėmis ir t.t. Mūsų namuose jų yra taip pat įvairiausių. Šį kartą noriu apžvelgti dėlionių knygas. Jau esu ne kartą minėjusi, kad dėlionės mūsų namuose – dažnas reiškinys.

Būtent šios rūšies knygų turime nemažai, nes visų pirma jos nuramina, lavina smulkiąją motoriką ir skatina loginį mąstymą. Dar vienas pliusas, kad jos tinkamos nuo dvejų metų (3-6 detalės), užima mažai vietos bei visada tvarkingai susideda į knygą (nesusikaupia kalnai dėžių). Neretai dėlionių knygose pateikiamos užduotys su klausimais po kiekviena dėlione. Knygų serijoje “Mano ilgoji dėlionių knyga” visos dėlionės susideda į vieną grandinę, kurioje nuosekliai atsispindi knygos pasakojimas. Dėlionės neretai atrodo įdomus ir paprastas užsiėmimas, bet iš tikrųjų dar ir be galo vertingas.

Dėlionių knygų nauda:

🧩Pirmąsias dėliones vaikai ir tėvai dėlioja kartu, tai stiprina tarpusavio ryšį, didina pasitikėjimą, saugumo jausmą.

🧩Dėlionės skatina loginį mąstymą, lavina koncentraciją.

🧩Dėliojimo metu vaikas būna ramus, susikaupęs, o tai labai atpalaiduoja ir nuramina.

🧩Taip pat vaikai, kurie reguliariai dėlioja dėliones, moka geriau surinkti informaciją, įvertinti situacijas ir greičiau randa sprendimus problemoms spręsti.

🧩Dėlionių metu treniruojami rankų raumenys, lavinama judesių, akių ir rankų koordinacija

🧩Dėliojimas lavina smulkiąją motoriką, taip lavėja ir vaiko kalba.

Dėliojimas iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprastas užsiėmimas, o kiek naudos ir džiaugsmo gali suteikti vaikui. Tad jei dar nebandėte dėlionių knygų, nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti. Visos šios dėlionių knygos yra iš leidyklos UAB,,Vaiga” leidykla . Joje tikrai atrasite sudominančių dėlionių ir daug kitokių knygelių, kurios patiks jūsų mažajam skaitytojui. Tad skaitykite, tobulėkite ir aukite su knygomis nuo mažų dienų!

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022-2024 Mažoji skaitytoja© | Visos teisės saugomos

Cart
Your cart is currently empty.