Jungle sounds. Don’t tickle the Lion. Slide and see. Under the sea.

Jungle sounds. Don’t tickle the Lion. Slide and see. Under the sea.

Noriu pasidalinti knygų apžvalgomis apie mūsų turimas Usborne knygeles. Jas įsigijau prieš kelis mėnesius, pirkau iš Amazon.uk, tačiau yra ne viena platintoja, kuri prekiauja jomis ir Lietuvoje. Nuostabaus grožio ir funkcionalumo knygelės, jose tiek įdomybių. Maniau, kad bus įdomios tik mažajai Jomilei (1,5m), tačiau klydau jos visos taip pat įdomios ir vyresnėlei (3,5m).

Jungle sounds.

Tai knygelė, kurioje atvaizduojamas džiunglės, įvairūs egzotiniai paukščiai, gyvūnai, vabzdžiai, augalai. Ji jutiminė-garsinė, garsai iš tiesų įdomesni nei įprastinėse garsinėse knygelėse. Iliustracijos gražios ryškios, modernios, tad vaikučiams tikrai patiks. Ji šauni tuo, kad panaudojimo galimybės itin plačios (galima apvedžioti išpjautas vietas, spalvinti pieštuku ir išgauti ornamentų raštus ir pan.) tad skirtingo amžiaus vaikai atras tai kas gali juos sužavėti. Vyresnėlė pridėjus popieriaus lapą ant knygos nupiešia medį, mėnulį, debesis, lietų, papūgos sparnus ir kitus objektus, kurių kontūrai yra išpjauti. Šios serijos knygelių su skirtingų vietų garsais yra ir daugiau: zoo gyvūnų🦓, paukščių🦜 ir sodo garsų🐝

Don’t tickle the Lion.

Tai skirtingų tekstūrų ir garsų knygelė mažiesiems, maždaug nuo 6 mėnesių amžiaus. Jomilė ją gavo būdama jau virš metukų, galvojau gal jau pavėlavau, bet paliesti, apčiuopti, paspausti ir išgirsti gyvūno garsą amžiaus cenzo iš tikrųjų nėra. Usborne kuriamos knygutės mažiausiems yra ne didelio formato, apvaliais kampais ir tvirto kartono, tad atlaikys net ir “užkietėjusius” mažuosius skaitytojus. Šioje knygoje taip pat yra nemažai išpjautų formų, kurias kaip minėjau galima panaudoti itin plačiai. Ant kiekvieno gyvūno yra minkšta tekstūra: zebro pilvukas, dramblio ausis ar liūto karčiai, kuriuos palietus ir išgirstame gyvūno skleidžiamą garsą. Iliustracijos taip pat ir šios knygelės yra modernios, šiuolaikiškos ir ryškios. Šios serijos knygelių yra ir daugiau: su hipopotamu🦛, tigru🐯, dinozauru🦕 ir kiaulyte🐷. Tad net neabejoju jai sudomino knygelė, nesunkiai išsirinksite.

Slide and see Under the sea.

Tai interaktyvi knyga mažyliams su spalvingomis, akį traukiančiomis iliustracijomis bei slankiojančiomis detalėmis. Joje atrasite spalvingą žuvį, kurią paslinkus pasikeičia spalva, žaismingus plaukiojančius ruonius, krabą, išlendantį iš kriauklės, plaukiojančias skirtingomis kryptimis spalvingas žuveles. Tai puiki knygelė miklinti mažuosius pirštukus ir taip lavinti mažylio kalbą. Tokios ‘judančios’ knygos itin lavina motorinių įgūdžių vystymąsi, akių ir rankų koordinaciją, dėmesio koncentraciją, susitelkimą bei visada sudomina mažuosius skaitytojus. Šios serijos knygelių taip pat yra ir daugiau: su gyvūnais🐯 ir su dinozaurais🦕.

Jei klausite tai visgi, kuri pati įdomiausia? Atsakymas vienas. VISOS❤️. Pati rinkausi atsakingai ir norėjau išbandyti po vieną skirtingą knygelę, nes kaip minėjau serijose yra jų įvairių, bet idėja tos pačios serijos viena ir ta pati. Tad nuoširdžiai rekomenduoju taip pat pabandyti po vieną (žinoma galite ir daugiau) tokią knygelę. Jas vienareikšmiškai įtraukiu į savo merginų mėgstamiausių TOP💓 Malonaus skaitymo ir naujų atradimų!

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022-2024 Mažoji skaitytoja© | Visos teisės saugomos

Cart
Your cart is currently empty.