Knygos mažiausiems. Jomilės (1m.) mėgstamiausios knygelės❤️

Knygos mažiausiems. Jomilės (1m.) mėgstamiausios knygelės❤️

Knygos duoda visokeriopą naudą jau nuo pat pirmųjų dienų. Tiek su pirmąją dukrele, tiek su mažaja realiai nuo kelių mėnesių pratinau prie knygučių. Jų šiais laikais yra įvairiausių ir garsinių, ir su atverčiamomis figūromis, paveikslėlių knygelių storais kartono lapais, bei mažylių labai mėgstamos knygelės su lietimo elementais. Kaip išsirinkti geriausią, negaliu pasakyti, kiekvienas vaikas su knygele elgiasi ir pamėgsta skirtingai, bet pabandyti kelias skirtingas ir atrasti, kas patiktų tikrai verta. Nuotraukoje pateikiu Jomilės (1 metukai) mėgstamiausias knygeles. Jos yra labiausiai vartomos ir sudominančios mažylę. Bei pati galvoju, kad jos tikrai vertos dėmesio!

🔰Lietimo knyga.

Neseniai išleista knyga patiems mažiausiems. Kūdikiai su pasauliu susipažįsta per pojūčius, neveltui viską nori paragauti, paliesti, paimti. Šioje knygelėje mažylis ras 10 skirtingų paviršių, kuriuos visus gali paliesti ir pajausti skirtumus. Tai puiki priemonė smulkiajai motorikai lavinti, nes per kontrastus vaikas lengviau susipažįsta su supančiu pasauliu.

🔰Paliesk. Pajusk. Išgirsk. Miškas.

Jau iš pavadinimo galima spėti, kad joje bus visko. Tai garsų ir pojūčių knygelė patiems mažiausiems, tokio tipo turime dvi (išviso šios serijos yra 5 knygelės). Ji kviečia mažąjį skaitytoją į mišką susipažinti su augalais ir gyvūnais. Paliesti vilko nosį ir sudiržusią medžio žievę, paglostyti apuoką, pajusti krioklio vandens vėsą ir klausyti įvairių miško garsų.

🔰Kur liūtas?

Labai labai rekomenduoju šią knygelę. Yra ir daugiau šios serijos knygučių: Kur ančiukas? Kur šuniukas? Visos tos pačios specifikos, tad pilnai užtenka vienos tokio tipo knygelės. Knygelėse slepiasi gyvūnai po įvairiomis ryškių spalvų medžiaginėmis skiautėmis. Bei knygelės gale lauks įdomiausia dalį, kas ten slepiasi? Atsakymas veidrodžio atspindį…

🔰Sveikas mažas, kačiuk/šuniuk.

Interaktyvios knygelės paties mažiausiems 1-2 metų vaikams. Knygelėje gyvena kačiukų/šuniukų šeimynėlė, kurią galima iškviesti žaisti, letena ridenti siūlų kamuoliuką, pagauti drugelį, uodegele pagauti spindulį. Ši knygelė su judančiais elementais, sužavės nevieną mažylį.

🔰Kapt kapt kapt mieste.

Ši nedidelio formato knygelė yra skirta patiems mažiausiems, tačiau įdomi ir vyresniems. Knygoje pasislėpusios spalvos, formos ir skaičiai, miesto objektai. Vyresniems vaikams smagus užsiėmimas suskaičiuoti visus lietaus lašelius, atrasti pasislėpusias figūras, įvardinti spalvas o mažesniems surasti kiekviename puslapyje pasislėpusį kačiuką. Ryški, įdomi ir nuotaikinga knygelė.

🔰Kas kaip miega.

Nedidelio formato labai smagi knygelė patiems mažiausiems, puikiai tiks prieš miegą. Kai renkuosi panelėms knygas turi mane kažkas patraukti, kad ją nupirkčiau. Taigi, o sudomino mane idėja, kad autorius su savo dukrele turi vakaro ritualą – apsidairyti po namus ir apžiūrinėti, kas kaip miega. Begalo jauki, įdomi ir spalvinga knygelė mažiesiems ❤️

🔰Žvilgtelk vidun. Zoologijos sodas.

Tikrai galiu teigti, kad su atverčiamomis detalėmis knygos vaikams visada patinka, tik labai anksti geriau neduoti, šiek tiek palaukti bent metukų, arba vartyti kartu, kad knygelė nenukentėtų. Ši knygelė mažylį sudomina, kai vis atversdamas naują puslapį, randa vieną ar kitą pasislėpusį gyvūną, paukštį ar vabzdį.Dar įdomi vaikams, nes gyvūnų temos mažiausiems visada labai patinka, tos pačios leidyklos išleista – “Gyvūnų pilnas namas”, bet ši lauks vėlesnio laiko, nes ten labai labai daug atvartėlių.

🔰Labai alkanas vikšrelis.

Labai daug dėmesio susilaukusi knygelė visame pasaulyje. Argi ne smalsu, susipažinti su labai labai alkanu vikšreliu ir leistis kartu su juo į kelionę?Knygelė nedidelė storais kartono lapais, joje yra išpjautų figūrų, kurias mažylis tyrinėja ir liečia.

🔰Pirmieji 100 gyvūnų.

Knyga su atverčiamais langeliais. Pamiršau pridėti prie bendros nuotraukos, bet taip pat Jomilės labai mėgstama knygelė su atvartėliais. Tai mokomoji gyvūnų, paukščių ir vabzdžių paveikslėlių knyga. Joje rasite daugiau nei 50 atverčiamų paveikslėlių, kurie padės lavinti mažylio atmintį ir smulkiąją motoriką. Knygoje gausu ne tik gyvūnų, bet ir supažindina mažylį su jų poreikiais: kuo minta, kur gyvena, kailio ar plunksnų raštais.

Tai mažosios mėgstamiausios knygelės. Tačiau rekomenduoti galiu ir daugiau, nes mažylį labai naudinga, knygų pagalba supažindinti su gyvūnais, spalvomis, skaičiais, formomis ir buities daiktais. Paveikslėlių knygelių tvirtais kartono lapais tikrai gausu (kokias mes turime rasite aplanke mažiausiems). Jas turime likusias nuo pirmosios dukrytės. Kai varto tas knygeles aš vardinu daiktus ar gyvūnus, spalvas ar formas taip laikui bėgant vaikas atskirs ir išmoks, kas yra kas🤗

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022-2024 Mažoji skaitytoja© | Visos teisės saugomos

Cart
Your cart is currently empty.