Knygos su atvartais, interaktyviais elementais mažiausiems

Knygos su atvartais, interaktyviais elementais mažiausiems

Pastaruoju metu sulaukiu nemažai žinučių dėl knygelių su atverčiamais langeliais, nes augant vaikučiui muzikinės knygelės darosi nebe tokios įdomios, bei daugiau norisi paliesti, atversti ir atrasti. Taigi sugalvojau parašyti atskirą postą, kokias knygeles turime su interaktyviais elementais, traukiamomis detalėmis ar atvartukais. Nemažai knygelių turiu nuo pirmosios dukrytės, bei keturias knygeles įsigijau augant mažajai.

Tokių knygelių nauda yra neaprėpiama, nes:

🔸Lavinamas pastabumas, gebėjimas atpažinti ispjautus elementus

🔸Lavinamas gebėjimas susikaupti ir sutelkti dėmesį

🔸 Skatinamas kūrybiškumas, vaizduotė

🔸 Lavinama smulkioji motorika

🔰Pažvelk ir atsakyk. Miškas. Džiunglės. Sodas. Kaimas.

Vienos iš pirmųjų Emėjos knygučių, įsigytos apie 1-erius metus. Labai mylėtos ir skaitytos. Jų pagalba visus gyvūnus ir augalus išmokom būtent iš šios knygutės, mokėmes juos vardinti bei parodyti kur jie randasi. Knygelėse slepiasi keturių vietų gyvūnai, kiekviename puslapyje yra išpjautas langelis, vaikelis gali bandyti, atspėti kas slepiasi kitame puslapyje. Man jos sukelia nostalgiją, nes jau antroji skaitytoja tyrinėja jau nebe naujus šios knygelės puslapius.

🔰Knyga su atverčiamais langeliais. Mano šeima. Mano diena.

Žaismingos knygelės, įtraukiančios į veiksmą pačius mažiausius , labai gražūs ir paprasti eilėraštukai bei spalvingi paveikslėliai. Viena knygelė su atveriamais langeliais supažindins mažylius su įprasta dienotvarke ir paskatins linksmiau ir įdomiau leisti dieną. Kita knygelė su atveriamais langeliais papasakos jūsų mažyliui apie pačius brangiausius ir artimiausius žmones, primins, kaip reikia bendrauti šeimoje. Nedidelio formato, su labai daug atveriamų langelių, kaina nedidelė.

🔰Gyvūnų pilnas namas.

Emėjos pati mylimiausia knygelė su atvartais, pirmą kartą kai ją gavo su tokiu entuziazmu ieškojo pasislėpusių name gyvūnų. O vėliau ją kaskart paėmus vis rodydavo kur žirafa, tigras, flmingas ir dramblys slepiasi. Knygoje slepiasi net 86 gyvūnai, labai įdomi pramoga visus juos surasti. Knyga storais kartono lapais, tad greitai nesusidėvi. Formatas nemažas, tad patogiausia nuo 2 metukų, nors Jomilė jau varto be problemų ir kiekvieną langelį atverčia, taip lavinama smulkioji motorika. Labai rekomenduojame!

🔰Pirmieji 100 gyvūnų.

Tai mažosios Jomilės labai mėgstama knygele apie gyvūnus. Ši mokomoji knygelė, kurioje mažieji skaitytojai susipažins su pirmaisiais 100 gyvūnų, bet ir lavins atmintį, kalbą, susipažins su spalvomis, priešingybėmis, skaičiuos drugelius ir miklins pirštukus. Jau augant Emėjai pastebėjau, kad knygelės su atvartėliais yra įdomios ir itin naudingos vaikams. Knyga didesnio formato, kietu paminkštintu viršeliu, puslapiai tvirti kartono lapai, atsparūs ilgiems vartymams ir baksnojimams. Beje knygelė įdomi ir vyresnėliai, kuri labai nekantriai žiūrėjo, kaip sesė atverčia vis naują paveiksliuką Labai rekomenduojame!

🔰Kas slepiasi miške ir sniege.

Labai įdomi knygelė su ištraukiamomis detalėmis, kurios padės surasti pasislėpusius ir užsimaskavusius gyvūnus. Ji pagelbės sužinoti nemažai įdomios ir smagios informacijos apie pasaulio gyvūnus. Vaikučiams labai patinka traukinėti tą juostelę ir stebėti, kaip atsiranda ir dingsta gyvūnai. Mažiems 1-2 metų vaikučiams, dar per sunku patraukti juostelę, nebent su tėvelių pagalba kartu skaityti ir tyrinėti.

🔰Zoologijos sodas. Žvilgtelk vidun.

Tikrai įtraukianti ir įdomi (gyvūnų tema vaikams visada išlieka aktuali) knygelė su atvartais. Kiekvienas mažasis skaitytojas mėgausis smagiais netikėtumais, atrasdamas po lapais ir durelėmis pasislėpusius zoologijos sodo gyvūnus. Edukuojanti, intriguojanti ir netikėtumų pilna knyga, plečianti akiratį, fantaziją bei vaizduotę. Smagios iliustracijos įtraukia ir skatina vartyti, versti langelius ir žiūrinėti paveikslėlius dar ir dar.

🔰Į lovytę.

Nedidelio formato, patogi mažoms rankytėmis, labai įdomi mažiesiems knygų mylėtojams. Knygoje gausu atvartukų visiems tėvams ir vaikučiams aktualią miego tema. Mažasis pandukas išdykauja, kol apsivelka pižamą ir išsivalo dantukus, lapiukas neranda vietos savo lovytėje, nes ten karaliauja krūva žaislų, o orangutangiukas negali eiti miegoti, kol mama su tėčiu jo neapkabino ir nepabučiavo. Visos situacijos taip puikiai pažįstamos ir smagios.

🔰Slėpynės su gyvūnais.

Nedidelio formato, storais kartono lapais, be galo spalvinga ir ryški knygelė. Ji padeda susipažinti su pasaulio įvairove bei įdomiais faktais apie zebrą, boružę, tigrą ir kitus gyvūnus, lavinamas pastabumas ir gebėjimas juos atpažinti, lavina gebėjimą sutelkti dėmesį į detales ir susikaupti, liečiant, vartant, piešiant lavinama ir smulkioji motorika. Puiki, spalvinga ryški ir įdomi knygelė. Labai rekomenduojame!

🔰Sveikas, mažasis kačiuk.

Interaktyvi knyga patiems mažiausiems skaitytojams. Atsivertę šią smagią knygelę, mažieji skaitytojai ne tik sužinos, ką veikia per dieną mažas kačiukas, bet ir galės pajudinti paveikslėlius. Knygelė padės žadinti vaikų smalsumą, ugdyti pažintinius gebėjimus, vaizduotę, kalbinę raišką, o judantys elementai, kuriuos galima pastumti, patraukti, leis tobulinti rankų judesių koordinaciją, taip lavindami smulkiąją motorika.

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022-2024 Mažoji skaitytoja© | Visos teisės saugomos

Cart
Your cart is currently empty.