Apie mus

Apie mus

Apie mus

Esu Odeta, dviejų nuostabių dukryčių Emėjos ir Jomilės mama. Inspiruota savo dukryčių 2020 metais sukūriau asmeninį tinklaraštį „Mažoji skaitytoja“, kuriame dalinuosi knygų vaikams apžvalgomis, lavinamosiomis veiklomis ir edukaciniais patarimais. Tinklaraščiui augant, didėjo noras kurti, siūlyti tai, kas atrodo naudinga lavinant vaikus.

Čia rasite knygų vaikams, kūrybines priemones, lavinamuosius žaidimus, mano sukurtus edukacinius plakatus, lipdukus, žaidimus, produktus PDF formatu ir daug įdomios informacijos susijusios su vaikų edukacija.

Kūrybinis vaiko užimtumas – didelė jėga. Kartais mes tėvai net neįsivaizduojame, kiek daug naudos duoda paprasti dalykai. Kaip piešimas dažuotomis rankomis, knygų skaitymas, gamtos tyrinėjimas, eksperimentų atlikimas, žolės ar popieriaus lapo karpymas, bėgiojimas basomis po smėlį ar žolę, laisvi žaidimai su įvairių tekstūrų kruopomis ar smėliu. Atrodo savaime suprantami dalykai, bet tokie naudingi ir svarbūs Jūsų vaikams.

Mano vizija skatinti vaikus skaityti, kurti, atrasti, išbandyti naujas veiklas, klausti, ieškoti atsakymų ir svarbiausia smagiai bei prasmingai leisti laiką su šeima. Ne prie ekranų, o žaidžiant laisvus žaidimus, atliekant kūrybinius darbelius, eksperimentus, skaitant knygas, tyrinėjant gamtą ar kuriant siužetinius žaidimus.

Tad dovanokite juoką, smalsumą, šypsenas bei kurkite, atraskite ir eksperimentuokite kartu!

Su meile mama Odeta, dukrytės Emėja ir Jomilė

2022-2024 Mažoji skaitytoja© | Visos teisės saugomos

Cart
Your cart is currently empty.